Rekordowe wygrane w lotto

Gry lotto cieszą się ogromną popularnością.

Rekordowe kumulacje

Jeśli chodzi o rekordową kumulacje, miała ona miejsce dnia siódmego mają dwa tysiące szesnastego roku. Wtedy to pula na wygrane w stopniu pierwszym przekroczyła aż pięćdziesiąt siedem milionów złotych. Tego dnia padły trzy wygrane. Wynosiły one ponad dziewiętnaście milionów dwieście sześćdziesiąt osiem tysięcy złotych. Nie była to jednak najwyższa wygrana, jaką miała miejsce w historii Lotto, ponieważ najwyższa wygrana padła dnia szesnastego marca dwa tysiące siedemnastego roku. Wówczas mieszkaniec miejscowości Skrzyszów znajdującej się w województwie małopolskim wygrał aż trzydzieści sześć milionów siedemset dwadzieścia sześć tysięcy dwieście dziesięć złotych. Udało mu się to metodą chybił trafił. Szczęśliwy los padł w kolekturze znajdującej się w centrum handlowym w Skrzyszowie.

Najwyższa wygrana we wszystkich grach losowych

Jeśli chodzi natomiast o najwyższą wygraną we wszystkich losowych grach w naszym kraju, padła ona dnia dziesiątego mają dwa tysiące dziewiętnastej roku w eurojackpot. Wyniosła ona wówczas ponad sto dziewięćdziesiąt trzy miliony trzysta dziewięćdziesiąt sześć tysięcy złotych. Wygrana miała miejsce w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowski.. Dnia siódmego mają dwa tysiące trzynastego roku Totalizator Sportowy miał zaszczyt otrzymać Certyfikat Odpowiedzialnej Gry. Certyfikat ten został przyznany przez European Lotteries and Toto Association, gdzie oceny dokonuje niezależny audytor.
Lotto to bardzo popularna gra. Do roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego piątego roku (graliśmy w Toto-Lotek, natomiast od roku dwa tysiące dziewiątego jest to Duży Lotek Jest to najstarsza, a przy okazji również najpopularniejsza w Polsce liczbowa gra, która organizowana jest przez Totalizator Sportowy. Nieliczni wiedzą, że pierwsze losowanie odbyło się dnia dwudziestego siódmego stycznia tysiąc dziewięćset pięćdziesiątego siódmego roku. W grze należy wytypować sześć liczb.